web design: web design

kodulehe valmistamine

: Kodulehe valmistamine
EST | RUS
Audiovideopood.eeKuidas osta/Ostuabi

 

      E-poe ostutingimused
         
1. Tooted ja ostu sooritamine
1.1. Audiovideopood.ee e-poes olevad erihinnad kehtivad ainult Audiovideopood  e-poest ostetud kaupadele.
1.1.1. Toodete saadavus/hind võib muutuda vastavalt lao hetkeseisule või tehniliste probeemide tõttu laoprogrammis.
1.1.2. Toote puudumisel laost kontakteerub Audiovideopood (O/Ü Vilogen) esindaja pakkudes uue tarneaja, asemele vähemalt samalaadse toote sama hinnaga või 100% ulatuses tasutud ostusumma tagastuse.
1.2. Kõik Audiovideopood e-poe tooted sisaldavad käibemaksu.
1.3. Audiovideopood e-poes olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ja võivad esineda erinevused tegelikust tootest. E-poes olevate toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.Enne ostmist on kliendil soovitatav tutvuda tehniliste näitajatega tootja veebisaidil
1.4. Audiovideopood e-poest ostu sooritaja peab olema vähemalt 18-aastane.
1.4.1.Kliendi isiku- ja muid andmeid ( nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress) ei avaldata kolmandatele isikutele ja neid kasutatakse üksnes Teie tellimuse täitmiseks.


1.5. Ostu sooritamine:palju kaubad on laos kohe olemas!küsi saadavus!
Saadate meile kirja aadressile [email protected] või helistate telefonil 56639679 ja edastate meile soovitud toote andmed ja me saadame Teile arve
 
või
1.5.1. Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi vajutades nuppu" Lisa". Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid valitud tooteid ostma.
1.5.2. Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks, ostukorvist eemaldamiseks vajutage nupule “Kustuta”,peale seda vajutage nupule " Uuendamine" . Tellimuse vormistamiseks  vajutage  nupule "Telli".
1.5.3. Peale nuppu "Telli" vajutamist,viige sisse teie kontakt andmed ja vajutage nuppu "Edasi".Peale seda kinnitage teie tellimuse "E-mail" nuppuga.
Teiega võtab ühendust meie töötaja.töötaja täpsustab Teie sobiv toode värvi valikut ja saadab Teile arve.
   
1.5.4. Tallinnas saate kauba tellida koju või kontorisse
või teine võimalus,et tulete kaubale ise järele meie poodi
. Mujal Eestis on võimalik kaup tellida nii koju, kontorisse kui ka lähimasse postkontorisse.
1.5.5. Teie tellimus kinnitatakse pärast ülekande laekumist ja vahetult enne tarnesse edastamist.
1.5.6. Juhime Teie tähelepanu sellele, et toote hind või kauba saadavus võib muutuda ette teatamata. Juhul kui E-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Teiega ühendust ning tagastatakse tasutud summa.


2. Tasumine
2.1. Ostude eest,Tallinna piirides,saate tasuda 50% ulatuses kaupade müügihinnast pangaülekandega (teavitades eelnevalt antud soovi meie mailiaadressile) ja 50% sularahas Tallinna linna piirides vahetult enne kauba kauba vastuvõtmist või 100% pangaülekandega ja võtta kaup vastu Teie poolt valitud aadressil.  
2.2.Väljaspol Tallinna piiri kehtib 100% ettemaks kaupade müügihinnast pangaülekandega.

3. Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused
3.1. Tarneaeg Audiovideopood e-poest ostetud toodetele on 1-3 tööpäeva alates ostu sooritamise kuupäevast. Juhul võib tarneaeg pikeneda,ning ostjale teatatakse sellest koheselt.

3.2. Kaupa kohale toimetav kuller kontakteerub kliendiga ning lepib kliendiga kokku kohaletoimetamise aja kliendi poolt ostu hetkel määratud aadressile.
3.3. Reedeti alates kl 18.00 kuni pühapäevani kl 00.00 sooritatud ost protsessitakse järgneval esmaspäeval.

4. Pretensioonide esitamise aeg ja garantii
4.1. Kõikidel Audiovideopood e-poes olevatel toodetel on tootjapoolne garantii vähemalt 2 aastat. Teatud toodetel võib olla tootjapoolne lisagarantii.
4.2. Garantiitööde teostamise aluseks on tootega ostmisel kaasas olnud signeeritud arve ja / või tootega kaasas olnud tootjapoolne täidetud andmetega garantiitalong. Toote hooldusse või parandusse viimisel peab toode olema puhas.


5. Tagastustingimused
5.1. Audiovideopood.ee e-poest ostetud toodetele kehtib 14 päeva jooksul tagastusõigus, kui tootekirjelduses pole mainitud teisiti.
5.1.1 Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja ostusumma tagastatakse Teile
5.2. Toote tagastamiseks või väljavahetamiseks on vajalik tootega ostmisel kaasas olnud signeeritud arve ja / või  tootjapoolne täidetud andmetega garantiitalong.
5.2.1Toote tagastamiseks palume saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile info(at)audiovideopood.ee. või täita Taganemisavaldus
5.3. Toote saab tagastada ainult siis, kui toode on tagastades täiesti kasutamata ning originaalpakendis.
5.3.1 Müügilepingust taganemise õigus ei kehti arvel märgitud eritellimus-el kaubale ning, osutatud teenustele  ning nende eest tasutud makseid ostjale ei tagastata.
5.4. Tagastamisele ei kuulu avatud ümbrisega audio- ja videosalvestised.
5.5.Raha kanname tagastatud toote eest tagasi ostja arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates ostja taganemisavalduse saamisest.
5.6 Toote tagastamisel  kompenseerime ostetud toote saatekulusid
5.6.1 Kauba tagastamisel ei hüvitata kliendile kauba lattu tagastamisega kaasnevaid transpordikulusid.
 
 
 
 
5.7. Ostjal on õigus pöörduda pädeva järelevalveasutuse poole, milleks on Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet aadressil Pronksi 12, 10117 Tallinn, e-post: [email protected] Vaidluse lahendamiseks võib Ostja pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Müüja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi, mida pooled ei suutnud lahendada kokkuleppe teel. Kaebuste lahendamiseks lisainfo https://komisjon.ee/et/avalduse-esitamine
 
6. Ostutingimused
6.1. Ostutingimustega tutvumine on igale kliendile kohustuslik.
6.2. Ostu sooritamisega, nõustub klient, et on tutvunud Audiovideopood e-poe ostutingimustega.